Godziny otwarcia

PON–PT: 07:00–17:00
SOB: 07:00-13:00

Adres

32-412 Lipnik
Lipnik 475

ConstiCo-about us-2

20 letnie doświadczenie

Nasza firma ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży pokryć dachowych i akcesoriów dachowych. Jako długoletni partner największych firm w kraju, możemy zaoferować atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówienia.   

Sprawdzone rozwiązania

Doświadczenie w branży sprawia, że nasza firma korzysta tylko ze sprawdzonych rozwiązań w branży. Rozumiemy potrzeby Klientów i proponujemy najkorzystniejsze  oferty pod względem ceny do jakości. 

Pewny zespół

Sprzedaż pokryć dachowych pozwoliła nam poznać dużo specjalistów oraz zebrać od nich rady i poznać ich problemy. Pozwoliło nam to stworzyć zgrany i doświadczony zespół wyposażony w sprawdzony sprzęt, aby każde zlecenie wykonać perfekcyjnie i szybko. 

Sprzedaż Pokryć Dachowych

Firma KB Dachy zajmuje się sprzedażą pokryć dachowych (dachówek, blach trapezowych, blachodachówek i innych), niezbędnych akcesoriów oraz rynien. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oferujemy konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówień.

Monaż i Naprawa Dachów

Nasza firma dzięki wieloletniej współpracy z producentami oraz doświadczonymi dekarzami oferuje usługi wymiany pokryć dachowych oraz tworzenie nowych, zaczynając od więźby na wykończalniach kończąc. 

house-paint

Elewacje

Nasza firma specjalizuje się również w systemach ociepleń, zajmujemy się sprzedażą oraz kompleksowym wykonaniem ociepleń budynków. Dzięki współpracy z producentami i specjalistami, możemy zagwarantować atrakcyjne ceny i najwyższą jakość.

Szukaj na stornie