Godziny otwarcia

PON–PT: 07:00–17:00
SOB: 07:00-13:00

Adres

32-412 Lipnik
Lipnik 475

dach-slider2

Bezpieczne dachy

Sprawdzone rozwiązania dekarskie.

Krzysztof Banach dekarz KB dachy
elewacje_slider

Systemy ociepleń

Piękne i ciepłe elewacje

obróbki

Obróbki i Akcesoria

Wszystko do dachu i elewacji

dachy-small

Pokrycia dachowe

Firma KBDachy zajmuje się sprzedażą i montażem pokryć dachowych (dachówek, blach trapezowych, blachodachówek i innych), niezbędnych akcesoriów oraz rynien. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oferujemy konkurencyjne ceny i najwyższą jakość usług.

ocieplenie-small

Elewacje

Nasza firma specjalizuje się również w systemach ociepleń, zajmujemy się sprzedażą oraz kompleksowym wykonaniem ociepleń budynków. Dzięki współpracy z producentami i specjalistami, możemy zagwarantować atrakcyjne ceny i najwyższą jakość.

wkrety-small

Wszystko dla dekarza

KBDachy oferuje również, okna dachowe (Fakro, Velux. Roto), akcesoria, kominy modułowe, rynny oraz materiały budowalne niezbędne przy pracach dekarskich i termomodernizacyjnych takie jak: wkręty, gwoździe, taśmy, mocowania, uszczelniacze, membrany dachowe i wiele innych.

Centrum pokryć dachowych

Czym się zajmujemy?

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej

Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat, specjalizujemy się w sprzedaży pokryć dachowych i systemów ociepleń. Dodatkowo oferujemy usługi ciesielskie, dekarskie, termomodernizacyjne i ogólnobudowlane.  Nasza firma jest z małopolski i posiada siedzibę w Wierzbanowej a główny magazyn mieści się w Lipniku. 

Nasza firma współpracuje z najlepszymi markami pokryć dachowych takich jak: Blachotrapez, Brass, Winerberger, Budmat, Roben i innych. W naszej ofercie znajdują się dachówki, blachodachówki, blachy trapezowe i blachy modułowe.

Więcej informacji

Pokrycia Dachowe

Nasza firma dzięki wieloletniej współpracy z producentami oraz doświadczonymi dekarzami oferuje wysokiej jakości konstrukcje, krycie oraz remonty dachów.

Więcej informacji

Usługi Dekarsko-Ciesielskie

Firma KBDachy oprócz tego, że jest Centrum Pokryć Dachowych oferuje kompletne systemy ociepleń. Jesteśmy dystrybutorem wiodących marek oraz oferujemy kompleksowe wykonanie inwestycji ociepleń budynków.

Więcej informacji
house-paint

Ocieplenia

Współpracujemy również z wykonawcami i oferujemy kompleksowe wykończenia i obróbki blacharskie w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów. Gwarantujemy precyzję wykonania oraz szybki termin realizacji.

Więcej informacji

Dachy to specjalność firmy KBDachy, nasi fachowcy nie zamykają się na jedną dziecinę. Wykonujemy również inne prace budowalne, takie jak: ocieplania poddaszy (wełną, pianą PUR, płytami PIR).

Dach to nie tylko pokrycie, lecz równie ważne są akcesoria , systemy montażu i dodatki. Oferujemy sprawdzone rozwiązania renomowanych firm, które gwarantują trwałość i stabilność konstrukcji i pokrycia dachowego.

Więcej informacji

Praca w naszej firmie

Jesteś zainteresowany współpracą

Jako szybko rozwijająca się firma, potrzebujemy specjalistów, którzy pozwolą nam spełniać wysokie oczekiwania naszych Klientów. Zachęcamy do kontaktu dekarzy oraz pracowników doświadczonych w ociepleniach i elewacjach.

img

Galeria

Inwestycje wykonane przez naszą firme

ConstiCo has worked on this site continuously since 2006 and enjoys a long-standing relationship with Shell Canada. In June 2010,...

Learn More

Shreveport, Bossier City

Client: Edlen Development
Location: Bellevue, WA

ConstiCo has worked on this site continuously since 2006 and enjoys a long-standing relationship with Shell Canada. In June 2010,...

Learn More

Twelve West, Portland

Client: Gerding Development
Location: Portland, OR

ConstiCo has worked on this site continuously since 2006 and enjoys a long-standing relationship with Shell Canada. In June 2010,...

Learn More

Long-Term Parking, Miami

Client: Port of miami
Location: Miami, FL

Szukaj na stornie